Titles you rated
The ShamelessRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Forbidden DreamRated ★ 2.0
A Single RiderRated ★ 4.0- Bad BossRated ★ 0.5
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0