Movies
Ratings
204
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
Cube ZeroRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Blue Mountain State: The Rise of ThadlandRated ★ 1.0
The SessionsRated ★ 4.0
Magical GirlRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 1.0