Movies
Ratings
416
Taken 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0