Movies
Ratings
25
Batman BeginsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5