Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 0.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
RampantRated ★ 2.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 1.5
Marvin's RoomRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5