Titles you rated
Devil May CryRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Shangri-La Frontier Season 2Rated ★ 3.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Castlevania: Nocturne Season 2Rated ★ 4.0
Shangri-La FrontierRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5- That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
Tomb Raider: The Legend of Lara CroftRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0