Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BlackBerryRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.5
The Secret AgentRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0