Movies
Ratings
137
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0