Movies
Ratings
135
GoosebumpsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 2.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5