Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.5
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
StutzRated ★ 3.5
Riverside MukolittaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Empire RecordsRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.5