Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
KairosRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5