Movies
Ratings
249
Practical MagicRated ★ 3.0
ShineRated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0