Titles you rated
FearlessRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Detective Conan: Crossroad in the Ancient CapitalRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 3.5
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 3.5
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5