Series
Ratings
31- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
GrimmRated ★ 4.0