Titles you rated
A Single RiderRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.5
The HuntressesRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0