Movies
Ratings
81 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0
 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0 Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
 ArrivalRated ★ 4.0 ArrivalRated ★ 4.0
 I Feel PrettyRated ★ 3.0 I Feel PrettyRated ★ 3.0
 FluRated ★ 1.0 FluRated ★ 1.0
 SunnyRated ★ 4.0 SunnyRated ★ 4.0
 Our TimesRated ★ 4.0 Our TimesRated ★ 4.0
 La La LandRated ★ 5.0 La La LandRated ★ 5.0
 The Age of AdalineRated ★ 3.0 The Age of AdalineRated ★ 3.0
 HerRated ★ 5.0 HerRated ★ 5.0
 A Cinderella StoryRated ★ 4.0 A Cinderella StoryRated ★ 4.0
 Sleepless in SeattleRated ★ 5.0 Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
 HairsprayRated ★ 3.5 HairsprayRated ★ 3.5
 8 MileRated ★ 4.5 8 MileRated ★ 4.5
 ObsessedRated ★ 4.5 ObsessedRated ★ 4.5
 The ThroneRated ★ 4.5 The ThroneRated ★ 4.5
 Ant-ManRated ★ 4.5 Ant-ManRated ★ 4.5
 The ClientRated ★ 5.0 The ClientRated ★ 5.0
 SilencedRated ★ 5.0 SilencedRated ★ 5.0
 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0 Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0