Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0