Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0