Series
Ratings
39
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 4.0