Titles you rated
Carry OnRated ★ 2.5
Gladiator IIRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 0.5
Mile 22Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
The Last Kingdom: Seven Kings Must DieRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0