Titles you rated
Princess HoursRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0