Titles you rated
Hitman: Agent 47Rated ★ 4.5
The VisitRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5