Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0