Titles you rated
Men in Black InternationalRated ★ 1.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 0.5
The People vs. Fritz BauerRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 1.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 1.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
BurningRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
JeruzalemRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0