Series
Ratings
101
Tiger & DragonRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Space Patrol LulucoRated ★ 2.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- The Treasure IslandRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0