Movies
Ratings
71
Dancing QueenRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 1.5
TwentyRated ★ 0.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 0.5
The AvengersRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.5
TangledRated ★ 2.5
LeonRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0