Titles you rated
The Princess and the MatchmakerRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Song to SongRated ★ 0.5
Lady MacbethRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Sense of an EndingRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The Great WallRated ★ 2.5