Movies
Ratings
450
Love UntangledRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
AwayRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Anyone But YouRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.0