Movies
Ratings
1289
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Blood Red SkyRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 1.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 4.5
DuneRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5