Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Heaven's SoldiersRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Groundhog DayRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ReboundRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.0