Titles you rated
My Tutor FriendRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Two Night StandRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5
BlindRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0