Movies
Ratings
103
Extreme JobRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.5
SpeedRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5