Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Queen MantisRated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 1.0
The PenthouseRated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Fellow TravelersRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0