Movies
Ratings
311
In TimeRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
2046Rated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 2.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0