Movies
Ratings
245
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5