Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Lady MacbethRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
MasterRated ★ 2.5