Titles you rated
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Bling RingRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Martin EdenRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Our FatherRated ★ 1.0
MidsommarRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 1.0