Movies
Ratings
542
MaleficentRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
NosferatuRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Hocus Pocus 2Rated ★ 3.0
Hocus PocusRated ★ 4.0
MaryRated ★ 2.0
Silver SkatesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
A Christmas PrinceRated ★ 2.0
The King Is DancingRated ★ 3.5
The DeliveranceRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 2.5- Lost FaceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5