Titles you rated
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5