Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
BigRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 1.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0