Movies
Ratings
66
InterstellarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0