Titles you rated
FrankensteinRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
JoyRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5