Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
InsomniaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0