Movies
Ratings
544
AvatarRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5