Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
Orphan: First KillRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
BlindnessRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
AlienRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5