Titles you rated
AkiraRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0