Movies
Ratings
20
The Truman ShowRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
SpawnRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5