Movies
Ratings
131
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 3.0- Green DaysRated ★ 2.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.0