Movies
Ratings
50
The HangoverRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
ShrekRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 5.0
SecretRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
TransformersRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.5
The HostRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 0.5
FrozenRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0