Titles you rated
HannibalRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 2.0
U-571Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 3.5
CrankRated ★ 2.5
Legends of the FallRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 4.0